hakkımızda

ilk göz yakmayan bebek şampuanı ile hayatımıza dahil olan dalin, Eczacı Adil Karaağaç tarafından, Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş. bünyesinde 1983 yılında yaratıldı. dalin tam 40 yıldır ebeveynlerin ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına uluslararası standartlarda, güvenilir ve kaliteli ürünlerimizle cevap veriyor. üretim tesisi ile Türkiye’de kozmetik sektöründe ilk GMP Sertifikası’nı almıştır. GMP (Good Manufacturing Practices), yani türkçe anlamı ile “İyi Üretim Uygulamaları”, ürünün iç ve dış kaynaklardan kirlenme olasılığını önlemek ya da azaltmak amacıyla, kuruluşla ilgili iç ve dış şartlara ilişkin koruyucu önlemleri içerir. ayrıca anne ve babalara sunulan kalite ve bunun sonucu olarak nesillerdir süregelen güven, GAS ile tescillenmiştir.

nesillerdir anne ve babaların tercihi olan dalin, nisan 2022 – mart 2023 Nielsen raporlamalarına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen bebek şampuanı markası olmanın haklı gururunu yaşıyor! ayrıca bebek bakımındaki uzmanlığı, saç bakımından cilt bakımına, annelere özel ürünlerden bebek çamaşır bakımına kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. dalin markası, 1983’ten itibaren ailelerin ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına uluslararası standartlarda, güvenilir ve kaliteli ürünlerle cevap veriyor.

misyonumuz: uluslararası standartlarda üretilen, kaliteli ve güvenilir bebek bakım ürünlerimiz ile anne ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak. pazarın gelişim ve gereksinimlerini uygulamak ve ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciye sunmak. sürdürülebilir bir marka kimliği oluşturmak ve bu kimliği korumak.

vizyonumuz: yıllardır süregelen kalitemizden ödün vermeden, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. anne ve babaların dalin’e duyduğu güven ve bebeklerin sağlığına verilen önemi her zaman pusula olarak benimsemek. gelecek nesillere verilen önemin bilinciyle, sürdürülebilir bir üretim politikası benimsemek. yeni kullanıcılarla tanışmak için sahip olunan üretim ve planlama becerilerini geliştirmek. çevreye ve doğaya duyarlı, yenilikçi bir marka olmak.

miniklerimiz ve gezegenimiz üzerinde en az olumsuz etkiye sahip ürünleri üretiyor ve geliştiriyor, gelecek nesilleri ve çevreyi koruma bilinciyle hareket ediyoruz. kararlı adımlarla her zaman en iyisini üretmeye ve toplumsal bilinci temel alan bir marka olmaya devam edeceğiz.