hakkımızda

İlk göz yakmayan bebek şampuanı ile hayatımıza dahil olan Dalin, Eczacı Adil Karaağaç tarafından, Kopaş Kozmetik Pazarlama ve Sanayi A.Ş. bünyesinde 1983 yılında yaratıldı. Dalin tam 39 yıldır ebeveynlerin ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına uluslararası standartlarda, güvenilir ve kaliteli ürünlerimizle cevap veriyor. Üretim tesisi ile Türkiye’de kozmetik sektöründe ilk GMP Sertifikası’nı almıştır. Annelere sunulan kalite ve bunun sonucu olarak nesillerdir süregelen güven, GAS ile tescillenmiştir.

Nesillerdir annelerin ve babaların tercihi olan Dalin, bugün Türkiye’nin bir numaralı bebek şampuanı markası! Ayrıca bebek bakımındaki uzmanlığı, saç bakımından cilt bakımına, annelere özel ürünlerden bebek çamaşır bakımına kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Dalin markası, 1983’ten itibaren ailelerin ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarına uluslararası standartlarda, güvenilir ve kaliteli ürünlerle cevap veriyor.

Misyonumuz: Uluslararası standartlarda üretilen, kaliteli ve güvenilir bebek bakım ürünlerimizle anne ve bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak. Pazarın gelişim ve gereksinimlerini uygulamak ve ulaşılabilir fiyatlarla tüketiciye sunmak. “Önce değişim sonra gelişim” sloganıyla sürdürülebilir bir marka kimliği oluşturmak ve bu kimliği korumak.

Vizyonumuz: Yıllardır süregelen kaliteden ödün vermedeni, kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmak. Annelerin Dalin’e duyduğu güven ve bebeklerin sağlığına verilen önemi her zaman pusula olarak benimsemek. Gelecek nesillere verilen önemin bilinciyle, sürdürülebilir bir üretim politikası benimsemek. Yeni kullanıcılarla tanışmak için sahip olunan üretim ve planlama becerilerini geliştirmek. Çevreye ve doğaya duyarlı, yenilikçi bir marka olmak.

Minikler ve gezegenimiz üzerinde en az olumsuz etkiye sahip ürünleri üretiyor, gelecek nesilleri ve çevreyi koruma bilinciyle hareket ediyoruz.
Kararlı adımlarla her daim en iyisini üretmeye devam edeceğiz.