dalin bebek yağı
dalin bebek yağı
dalin bebek yağı
dalin bebek yağı
dalin bebek yağı
dalin bebek yağı
Yorum Yok
dalin bebek yağı
bebek yağı
50ml
yorum yap
Paraffinum Liquidum, Sorbitan Sesquioleate, Parfum.
dalin bıcı bıcı bebek yağı'nı ister banyo küvetine bir miktar dökerek, ister elinize döküp bebeğinizin cildine uygulayarak etkin nemlendirme sağlayabilirsiniz. Yenidoğandan itibaren bebeğinizin hassas cildi için güvenlidir. Tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilir.

Bebeğinin hassas cildi nemle dolsun, yumuşacık olsun!

cildin bariyerini besleyen avokado yağı, yoğun besleyici badem yağı ve cildin doğal nemini düzenleyen zeytinyağını bir araya getiren Dalin Nem ve Koruma Bebek Yağı, içeriğindeki doğal kaynaklı nemlendiriciler ile cildin nemini korur. En kuru ciltlerde bile etkin nemlendirme sağlar.

Klinik testlerle kanıtlanmış yumuşak formülü bebeğinizin ve sizin hassas cildinize özel olarak geliştirilmiştir. Nemi cilde hapseder, ciltte etkin bir nemlendirme sağlar. Alt temizliği ve bebek masajı için ideal bir üründür. Ayrıca bebek masajı sayesinde miniğiniz ile aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz!

  • %0 alkol
  • Etkin nemlendirici
  • Hipoalerjeniktir
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir

Ürün Kullanımı

dalin bıcı bıcı bebek yağını ister banyo küvetine bir miktar dökerek, ister elinize döküp bebeğinizin cildine uygulayarak etkin nemlendirme sağlayabilirsiniz. Yenidoğandan itibaren bebeğinizin hassas cildi için güvenlidir. Tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilir.

İlgili blog içeriği.

Video içeriği.