dalin bebek yağı – klasik
dalin bebek yağı – klasik
dalin bebek yağı – klasik
dalin bebek yağı – klasik
dalin bebek yağı – klasik
dalin bebek yağı – klasik
1 Yorum
dalin bebek yağı – klasik
bebek yağı
500ml
yorum yap
Paraffinum Liquidum, Sorbitan Sesquioleate, Parfum
dalin bıcı bıcı bebek yağı'nı ister banyo küvetine bir miktar dökerek, ister elinize döküp bebeğinizin cildine uygulayarak etkin nemlendirme sağlayabilirsiniz. Yenidoğandan itibaren bebeğinizin hassas cildi için güvenlidir. Tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilir.

En kuru ciltlerde bile etkili nemlendirme!

Dalin bebek yağı, klinik testlerle kanıtlanmış yumuşak formülü bebeğinizin ve sizin hassas cildinize özel olarak geliştirilmiştir.  Özel formülü ile cilde nemi hapseder, en kuru ciltlerde bile etkin nemlendirme sağlar.

Alt temizliği ve bebek masajı için ideal bir üründür. Ayrıca bebek masajı sayesinde miniğiniz ile aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz!

  • %0 alkol
  • Etkin nemlendirici
  • Hipoalerjeniktir
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir

Ürün Kullanımı

dalin bıcı bıcı bebek yağını ister banyo küvetine bir miktar dökerek, ister elinize döküp bebeğinizin cildine uygulayarak etkin nemlendirme sağlayabilirsiniz. Yenidoğandan itibaren bebeğinizin hassas cildi için güvenlidir. Tüm aile bireyleri tarafından kullanılabilir.

İlgili içerik

İlgili video

25 Eylül 2023
us*****
Bebek Yağı

Klasik Dalin kokusu ve cilde uygulanınca yağlanma hissi vermeden cildi yumuşacık yapan bir yağdır hem kokusu hemde yumuşaklığı ile mükemmel bir üründür

yorum yaz